AutoStop

To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące

Ogłoszenie

Przenosiny forum!:) Od dzisiaj to forum na wielotematyce zostanie jedynie naszym archiwum- nie będą mogli się już rejestrować nowi użytkownicy, czytać wypowiedzi będą mogły także osoby nie zalogowane, nie będzie można tworzyć nowych tematów, wątków i odpowiadać na nie. Adres nowego forum na naszym serwerze- brak reklam i pełna kontrola nad tym co się tam dzieje oraz z fajniejszą nazwą jest pod adresem: www.autostopik.pl Zapraszam wszystkich do rejestracji na naszym nowym forum- wszystkie tematy przeniosłem więc od razu możecie je kontynuować. Jeśli tylko macie ochotę to adres naszego forum możecie jak najbardziej rozreklamowywać wśród znajomych :) NOWE FORUM: www.autostopik.pl

#1 2010-04-23 13:35:54

blueberries

Użytkownik

3149103
Skąd: Grl/Krk
Zarejestrowany: 2010-04-01
Posty: 53
Punktów :   

z lotniska do miasta - autostop?

Mam pytanie do latających Czy jest w ogóle taka możliwość żeby z lotniska położonego kilkadziesiąt km od głównego miasta dostać się do tego miasta autostopem? Bo bilety autobusowe czy pociągowe są dosyć drogie niestety..
Konkretnie chodzi mi o Brukselę i dojazd z Charleroi tam. Będę wdzięczna za pomoc

Offline

 

#2 2010-04-23 13:40:27

kr3tu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-21
Posty: 26
Punktów :   

Re: z lotniska do miasta - autostop?

Z lotniska do miasta to nie problem, gorzej w drugą stronę żeby dotrzeć na czas dlatego na lotnisko dojeżdzałem busem.
Do rzymu z ciampino wydostaliśmy się stopem parami z ciampino w 6 osób, z rygge do Oslo w 9 (3, 4, 2).  W rzymie pytaliśmy po parkingu, a w oslo staliśmy przy wyjeździe

Offline

 

#3 2010-04-23 13:56:52

 Pam

Użytkownik

4239204
Call me!
Skąd: Brzesko - Rzeszów
Zarejestrowany: 2010-03-13
Posty: 30
Punktów :   

Re: z lotniska do miasta - autostop?

http://www.porty-lotnicze.pl/cms/cms/in … ews_id=240

Bilet jednorazowy do Brukseli kosztuje 2,60 euro (4,10 euro w klasie 1).
Bilet jednorazowy do Louvain kosztuje 2,90 euro (4,80 euro - klasa 1).


Za 20 lat będziesz bardziej żałował tego,czego nie zrobiłeś niż tego, co zrobiłeś... Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj. -...bo życie jest magią .

Offline

 

#4 2010-04-24 14:24:43

Tuputupu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-08
Posty: 19
Punktów :   

Re: z lotniska do miasta - autostop?

kr3tu napisał:

Do rzymu z ciampino wydostaliśmy się stopem parami z ciampino w 6 osób,

Jakby ktoś nie chciał docierać stopem, to tańsza wersja od shuttlebusa z Rzymu to pociąg regio do Ciampino (jeżdżą praktycznie co 10 min, różne stacje docelowe, trzeba sobie szukać na rozkładzie, albo biletomat zasugeruje konkretny pociąg = 1,3 Euro) + shuttlebus z Ciampino na lotnisko 1,2 Euro, co daje w sumie
2,5 EURO

Jeśli chodzi o Charleroi to wiem, skąd się ładnie łapie w samym Charleroi stopa na lotnisko, później znajdę trochę czasu to napiszę, może komuś się przyda.

A jeśli chodzi o lotnisko ryanaira w Bolonii to tez jest całkiem blisko miasta i sposób na zaoszczędzenie na shuttlebusie to dojście na najbliższy przystanek miastowych autobusów i jechać nim prawie do końca (oczywiście nie kasując biletów, bo nikt tego nie sprawdza, albo kupić i zabulić jednego euracza ). Później pokażę na mapce gdzie jest ten przystanek

Wie ktoś zaś >gdzie, co, i jak< łapać stopa w Beauvais? (lotnisko wizzara pod paryżem) albo jak dotrzeć wersją kombinowaną zamiast stopa?

Offline

 
<----Odwiedziło już Nas!! : ) Serdecznie zapraszam do rejestracji to nic nie kosztuje!! :)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.undiczat.pun.pl www.regatywat.pun.pl www.pedagogikaspecjalna2009.pun.pl www.lksdabdabrowa.pun.pl www.juniorzakrzow.pun.pl